Autor: Ministranci Archidiecezji Łódzkiej
Wyświetleń: 504
XIX Diecezjalne Mistrzostwa w Piłkę Nożną Halową
Udostępnij

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Archidiecezji Łódzkiej otwiera zapisy na XIX Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów Archidiecezji Łódzkiej w Piłkę Nożną Halową, które odbędą się 13 kwietnia 2024 roku.

Dla kategorii MINISTRANT i LEKTOR MŁODSZY mistrzostwa odbędą się w kompleksie sportowym Vera Sport, a dla kategorii LEKTOR STARSZY gościnnie na hali Zespołu Szkół Katolickich im. Jana Pawła II.

Po diecezjalnych mistrzostwach awansem dla trzech (po jednym z każdej kategorii) zwycięzców będą XIX Ogólnopolskie Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłkę Nożną Halową o Puchar KnC, które odbędą się w ŁODZI w dniach 24 - 25 czerwca 2024 roku!

Kategorie wiekowe podczas diecezjalnych mistrzostw 2024:

  • Kategoria: MINISTRANT (2012 - 2016)
  • Kategoria: LEKTOR MŁODSZY (2008 - 2011)
  • Kategoria: LEKTOR STARSZY (2003 - 2007)

Zapisy odbędą się poprzez specjalnie utworzony formularz - dla każdej kategorii wiekowej należy wypełnić formularz ponownie z odpowiednimi danymi drużyny z danej kategorii.

https://bit.ly/diecezjalnemistrzostwa

Po wypełnieniu formularza zostaną przesłane na podane adresy email dalsze instrukcje, które będą potrzebne w następnych etapach zapisów. Karty zgłoszeniowe zostaną przekazane w formie papierowej do każdej parafii, a przywozimy je wypełnione w dniu mistrzostw.

Udostępnij