Autor:                                                 Zarząd Ekumenicznej Szkoły Biblijnej w Łodzi
Wyświetleń: 551
Ekumeniczna Szkoła Biblijna - ogłoszenie o rekrutacji na rok akademicki 2023/24
Udostępnij

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ekumenicznej Szkoły Biblijnej w Łodzi. Celem naszej Szkoły jest pogłębienie wiedzy biblijnej i odniesienie Słowa Bożego do codziennego życia. Tematem tegorocznych zajęć jest: Nowy Testament jako wypełnienie Starego Testamentu. Wykłady będą realizowane w formie zjazdów jeden raz w miesiącu od października do czerwca. Wykładowcami naszej Szkoły są teologowie zarówno świeccy jak i duchowni różnych Kościołów chrześcijańskich. Zapisy rozpoczynamy 1 września w sekretariacie Szkoły w Wydziale Duszpasterstwa Kurii Metropolitalnej w Łodzi przy ul. Ks. I. Skorupki 3.  Mamy nadzieję, że będzie to kolejny interesujący i udany cykl wykładów, modlitwy i wzajemnego poznania w drodze ku naszemu Panu.

Wszelkie informacje w godz. 9.00-14.00 od poniedziałku do piątku pod nr. tel.: 42 66-48-751

 

                                               Zarząd Ekumenicznej Szkoły Biblijnej w Łodzi

Udostępnij