Autor: Krzysztof Kaźmierski
Wyświetleń: 336
Biznes na Skale - konferencja duszpasterstwa przedsiębiorców TALENT
Udostępnij
Recesja, inflacja, bankructwa, wojenny dramat za Naszą wschodnią granicą. Jak przetrwać, gdy nad moją firmą zbierają się czarne burzowe chmury, jednocześnie pozostając wiernym mojemu sumieniu i deklarowanym wartościom?
W Ewangelii wg. św. Mateusza odnajdujemy następującą wskazówkę:  „Spadł deszcz, wezbrały potoki, zerwały się wichry i uderzyły w ten dom. On jednak nie runął, bo na skale był utwierdzony."  (Mt 7,25)

W imieniu Duszpasterstwo Przedsiębiorców TALENT zapraszamy na Konferencję "Biznes na Skale", podczas której poszukamy odpowiedzi na te pytania, a także zastanowimy się jaki fundament zapewni przetrwanie naszym firmom w czasach ekonomicznej burzy.

Nasi prelegenci są praktykami biznesu - ekspertami, menedżerami i liderami stojącymi na czele firm, fundacji i organizacji społecznych. Na co dzień sami podejmują setki trudnych decyzji wciąż utrzymując właściwy kurs.

Tegoroczni Prelegenci:
◾   abp Grzegorz Ryś
◾   Bartosz Nosiadek
◾   Michael Swiderski, PhD
◾   Roman Szymczak
◾   Henryk Siodmok
◾   Przemysław Król SCJ

Nasi Goście podzielą się wypracowanymi strategiami jak przetrwać i prosperować, gdy spadnie deszcz podatkowych regulacji, wzbiorą potoki recesji, zerwą się wichury załamania gospodarczego i uderzą w naszą firmę.

Szczegóły:
◾  Kiedy: 25 marca 2023 r.
◾  Gdzie: Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi
◾  Koszt uczestnictwa: 210 zł (do 5 marca 2023 r.), 245 zł (do 17 marca 2023 r.)

Więcej informacji: https://talentlodz.pl/konferencja-2023/

Zapisy: https://talentlodz.pl/konferencja-2023/#rejestracja

Udostępnij