Orszak Trzech Króli w Pabianicach
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Pabianic i okolic na Orszak Trzech Króli w Pabianicach. O godz. 13.00 z placu kościelnego przy parafii św. Mateusza wyruszy Pabianicki Orszak Trzech Króli. Około 14.00 - przed Sanktuarium św. Maksymiliana Kolbego, odbędzie się pokłon III Króli w Żywej Szopce. A następnie w Kościele parafialnym odbędzie się koncert kolęd Zespołu regionalnego ,,HONAJ” z Dursztyna k/ Nowego Targu. Zachęcamy i zapraszamy całe rodziny, aby w pięknych i kolorowych strojach kolędników, uczestniczyły w największych jasełkach i wspólnym śpiewaniu kolęd.

Uroczysty Orszak Trzech Króli wyruszy w czwartek, 6 stycznia 2022 br. o godz.:
  • 13.00 – z parafii św. Mateusza do Sanktuarium św. Maksymiliana Kolbego. Przejdziemy ulicami naszego miasta Pabianic: ul. Grobelną, Kilińskiego, Moniuszki, Rynek, Południową, Jana Pawła II.
  • 13.45- przed Sanktuarium św. Maksymiliana Kolbe – pokłon Króli w “Żywej Szopce”;
  • 14.00 – koncert kolęd w wykonaniu zespołu „Honaj” z Dursztyna koło Nowego Targu.
Zapraszamy i zachęcamy całe rodziny, aby w pięknych i kolorowych strojach kolędników, uczestniczyły w największych jasełkach i wspólnego śpiewania kolęd.