Autor: Paulina Dębiec
Wyświetleń: 232
Festyn Rodzinny w Tomaszowie Maz.
Udostępnij

Pięknego i symbolicznego dnia 26.05 b.r. zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim na przepełniony licznymi atrakcjami Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dziecka.

O godzinie 14.00 swoje wyjątkowe umiejętności wokalne zaprezentuje pochodzący z Żelechlina doskonale już znany i ceniony młody artysta Daniel Wysokiński.

O godzinie 15.00 do wspólnej , energetycznej zabawy "porwie" perkusista, instrumentalista, dziennikarz radiowy, uczestnik programu "Mam Talent" - Kamil Bukowski.

Godzina 16.00 to pora, kiedy sceną na placu parafialnym zawładnie posiadacz silnego głosu, człowiek o niezwykłej muzycznej wrażliwości, uczestnik takich programów muzycznych, jak "Idol", czy też "Szansa na sukces" - Paweł Nowak.

O godzinie 17.30 odbędzie się plenerowe Nabożeństwo Majowe, tuż po nim o godzinie 18.00 w kościele parafialnym Msza Święta.

Na godzinę 19.30 organizatorzy zapraszają na występ gwiazdy wieczoru, zespołu, który już od wielu lat folkową (i nie tylko!) nutą podbija serca wszystkich - młodszych oraz starszych - Golec uOrkiestra!

W międzyczasie będzie można pobawić się w wesołym miasteczku, skorzystać z przysmaków małej gastronomii, najmłodsi zostaną zaproszeni do specjalnie dla nich przygotowanych animacji, wylosowany zostanie także szczęśliwy uczestnik festynu! Doskonale mile, ciekawie i atrakcyjnie spędzony czas w rodzinnym gronie gwarantowany!

Udostępnij