Autor: ks. Paweł Kłys
Wyświetleń: 5057
"Czysta Ewangelia" co tydzień na stronie diecezjalnej
Udostępnij

Wraz z pierwszą Niedzielą Adwentu, wchodzimy w nowy rok liturgiczny, który tym razem w sposób szczególny poświęcony będzie trzeciej Osobie Trójcy Święte - Duchowi Świętemu.

To pod natchnieniem Ducha Świętego zostało spisane Słowo Boże, które czytamy podczas każdej Eucharystii. Chcąc jeszcze bardziej zrozumieć to, co Pan Bóg mówi nam przez swoje Słowa zapisane na kartach Ewangelii, w sobotni wieczór będziemy prezentowali na naszej stronie diecezjalnej, krótkie rozważania zatytułowane - "Czysta Ewangelia".

Pomogą nam one jeszcze lepiej przygotować się do niedzielnej liturgii oraz żyć tym słowem, które pochodzi z ust Bożych, żyć Czystą Ewangelią na co dzień.

Do udziału w nagraniach zostali zaproszeni księża diecezjalni i zakonni, którzy w prosty i przystępny sposób starają się przedstawić jak ewangelię należy odczytywać tu i teraz, jak przenieść ją na życie codzienne.

Zachęcamy wszystkich użytkowników strony Archidiecezji Łódzkiej do zapoznania się z rozważaniami i zamieszczania "Czystej Ewangelii" na swoich profilach w portalach społecznościowych.


Udostępnij