Szkoła Charyzmatów: Jak rozeznawać w życiu zawodowym?

Jeśli zastanawiasz się nad swoją drogą zawodową, miejscem w rodzinie i Kościele, pytasz o to, co przygotował dla Ciebie Bóg, dołącz do formacji w ramach Szkoły Charyzmatów, która odbywa się raz w miesiącu w Sali Teatralnej przy kościele Jezuitów w Łodzi, ul. Sienkiewicza 60.

Najbliższe spotkanie już 25 stycznia w godz. 17.00-21.00.

Temat: Rozeznawanie w życiu zawodowym

Szkoła Charyzmatów nie prowadzi zapisów, spotkania są otwarte i może przyjść na nie każdy zainteresowany formacją duchową. Skierowane są do animatorów, liderów wspólnot, osób posługujących w Kościele oraz tych wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją wiarę i duchowość.

W ramach Szkoły Posługi jest zawsze: Mszą święta, blok formacyjny, warsztaty praktyczne, krótka przerwa. Kolejność wydarzeń jest każdorazowo rozeznawania, co oznacza, że Msza św. jest w różnym czasie.

Miejsce: Sala Teatralna przy kościele Jezuitów w Łodzi, ul. Sienkiewicza 60.

Czas: godz. 17.00 - 21:00.

Zapisy: Na szkołę nie ma zapisów. Po prostu przychodzimy.

Terminy i tematy na rok 2018/2019: