Ks. Zbigniew Wołkowicz o Roku Propedeutycznym w WSD w Łodzi - wywiad

O tym, czym jest rok propedeutyczny, jak wygląda formacja wstępna do Wyższego Seminarium Duchownego wg dokumentu „Droga formacji prezbiterów w Polsce. Ratio institutionis sacerdotalis pro Polonia” zatwierdzonego przez watykańską kongregację opowiada ks. Zbigniew Wołkowicz – wychowawca i odpowiedzialny za alumnów łódzkiego Seminaryjnego Roku Propedeutycznego w Łasku-Kolumnie w wywiadzie udzielonym portalowi Archidiecezji Łódzkiej.

Kochani Dobroczyńcy!
Całe Łódzkie Seminarium utrzymuje się dzięki Waszym ofiarom, dlatego głęboko wierzymy, że również kaplica w Kolumnie dla roku propedeutycznego powstanie dzięki Waszemu wsparciu, o które pokornie prosimy. Odwdzięczać się będziemy naszą modlitwą, szczególnie w każdy czwartek, kiedy to sprawowana jest Eucharystia w intencji naszych Ofiarodawców i Przyjaciół.
Środki na kaplicę w Kolumnie można przekazać na konto seminaryjne:
Bank Pekao S.A. Nr 71 1240 3028 1111 0000 2824 0509
z dopiskiem „Ofiara na kaplicę dla roku propedeutycznego”.
Z całego serca dziękujemy!