Autor: ks. Mateusz Wójtowicz
Marcowy wieczór uwielbienia w Szczercowskiej parafii

Marcowy wieczór uwielbienia w Szczercowskiej parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny zgromadził wielu parafian i gości, którzy chcieli dobrze rozpocząć święty czas Wielkiego Postu. Poprzez adorację Najświętszego Sakramentu, pośród śpiewu i prowadzonej modlitwy, wpatrując się w krzyż, wyrażaliśmy nasze pragnienie nawrócenia.

Każdy z nas mógł złożyć u stóp krzyża kamień, który był symbolem tego co nas przygniata i oddziela od czułej miłości Boga. Z tych kamieni, układanych w skupieniu i osobistym zatrzymaniu przed Ukrzyżowanym, powstała Golgota naszych grzechów, trudów, cierpień… Wierzymy że Pan, zechce je przemienić, nadać im sens i właśnie w nich dać nam doświadczyć zmartwychwstania.

Zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia w czasie radości zmartwychwstania w niedziele 26 kwietnia 2020 r po Mszy Świętej o godzinie 17:00.