Autor:
Noworoczne spotkanie pracowników służby zdrowia

Na spotkanie przybyło ponad 150 osób. Było śpiewanie kolęd, czytanie Ewangelii oraz noworoczne życzenia. Metropolita Łódzki, ks. abp Władysław Ziółek życzył pracownikom służby zdrowia, aby dzięki ich pracy pacjenci odkrywali, że Jezus jest zawsze z cierpiącymi."Użyczajcie swoich rąk, oczu oraz serc Chrystusowi – prawdziwemu lekarzowi ciał i dusz. Opiekując się chorymi, pokazujcie im prawdziwe oblicze Boga i Jego miłość" – zachęcał Pasterz Łódzkiego Kościoła.
W koncercie pieśni świątecznych wystąpili: solistka Teatru Wielkiego – Małgorzata Kulińska (sopran), Jan Dominikowski (tenor) oraz Cecylia Handzelewicz (fortepian). Popis recytatorski dał łódzki poeta Witold Smętkiewicz, który zaprezentował napisane przez siebie wiersze i fraszki noworoczne.