Autor: Mocni w Duchu
Wejdźmy w Wielki Post z Marią Vadią

Maria Vadia, amerykańska misjonarka i charyzmatyczka ponownie przyjeżdża do Polski. Wygłosi konferencję i poprowadzi modlitwę podczas spotkania, które odbędzie się już w niedzielę 1 marca po Mszy Świętej o godz. 18  w kościele oo. jezuitów w Łodzi (ul. Sienkiewicza 60).

Pierwsze spotkanie z Marią Vadią w 2015 roku zgromadziło 3500 osób. Ta „Boża” kobieta jest wiarygodnym świadkiem tego, jak uwielbienie może zmienić życie człowieka. Trudne wydarzenia z jej życia, np. bankructwo, załamałyby niejednego. A jednak dzięki pełnej radości i zaufania relacji z Jezusem, Maria doświadczyła niespodziewanych zwrotów akcji i wielu błogosławieństw w swojej rodzinie. Założyła oddział Magnificat w Miami, „Jezus jest Panem” – posługę dla kobiet katolickich. Jest również związana z Domem Chwały w Miami, będącym bezpiecznym schronieniem dla ofiar handlu ludźmi. Prowadzona przez Ducha Świętego, fundacja Marii pomaga Pigmejom w budowie nowych domów w Kabale w Ugandzie.

Jako założycielka fundacji Chwała Boża, Maria wypełnia zobowiązanie, aby Jezus był znany wszystkim narodom poprzez głoszenie Ewangelii w mocy Ducha Świętego. Jej pragnieniem jest, aby ujrzeć Kościół Katolicki przywrócony do piękna Oblubienicy Chrystusa ze znakami i cudami. Maria i jej zespół, pomaga wiernym Pana wchodzić w głębsze uwielbienie i doświadczać chwały Bożej.