Autor: Paulina Dębiec
Tomaszów Maz.: Pierwszy Powiatowy Konkurs na Adwentowy Lampion

W okresie kończącym Adwent, a rozpoczynającym uroczyste obchody Świąt Bożego Narodzenia w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim podsumowano Pierwszy Powiatowy Konkurs na Adwentowy Lampion (będący wymownym i widocznym symbolem oczekiwania), którego w/w Parafia była organizatorem. Wszystkie prace (a było ich naprawdę sporo) oczarowało jury, które miało "nie lada orzech do zgryzienia". Do wszystkich laureatów oraz wyróżnionych osób powędrowały atrakcyjne nagrody i upominki, które bardzo uradowały młodych, niezwykle zdolnych artystów! Przepiękne lampiony można było podziwiać w świątyni, podczas specjalnie zorganizowanej ekspozycji, co jeszcze bardziej ubogaciło świąteczny wystrój kościoła, ciesząc oczy i serca parafian oraz przybyłych gości!