Arena Rodzin 2019

- To było wyjątkowe spotkanie. – mówi Kamila, mama 4 letniego Tomka. – Nie spodziewałem się takiego rozmachu tego spotkania – komentuje Tomasz Śledziowski. – Przyszedłem tutaj ze względu na moją żonę, gdyż mnie prosiła, ale muszę przyznać, że spotkanie na Arenie mi się podobało – tłumaczy Andrzej Tomczak. To tylko niektóre z opinii, które można było usłyszeć po zakończeniu pierwszego w Łodzi wielkopostnego wydarzenia ewangelizacyjnego „Arena Rodzin”.

zobacz także: Arena Rodzin już trwa!

Tematem rozpoczętego w piątek o godz. 18:00 spotkania, było biblijne opowiadanie o cudzie Jezusa w Kannie Galilejskiej. Do tego wydarzenia nawiązywała dekoracja ustawiona na płycie łódzkie Areny oraz tekst biblijny przeczytany zaraz na początku przez należących do Domowego Kościoła Dorotę i Piotra Michnowskich.