Archidiecezja Łódzka
Arena Rodzin już trwa!
18:30 | 12.04.2019 | Wyświetleń: 509 | Autor: ks. Paweł Kłys

Dokładnie o godz. 18:00 w łódzkie Atlas Arenie rozpoczęła się pierwsza w historii Arena Rodzin. To wyjątkowe wielkopostne wydarzenie rekolekcyjne skierowane do małżonków – zarówno tych, którzy są w sakramentalnym związku małżeńskim, ale także do tych, którzy z różnych względów nie mogą w niego wstąpić, zgromadziło na łódzkim obiekcie sportowym całe rodziny.

Na Arenę Rodzin przyjechały rodziny z: Aleksandrowa Łódzkiego, Bełchatowa, Brzezin, Koluszek, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Zgierza oraz Łodzi.

Tuż przed rozpoczęciem spotkania, każdy z rodziców mógł powierzyć swoje dzieci pod opiekę wspólnoty Mocni w Duchu, którzy dla najmłodszych przygotowali równoległe spotkanie skierowane właśnie do nich.

Spotkanie  prowadzone jest przez przedstawicieli Domowego Kościoła, a do jego współtworzenia w sposób aktywny zaproszony jest każdy z uczestników.

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w trwającym spotkaniu przypominamy o transmisji, która trwa na kanale YouTube Archidiecezja Łódzka oraz na profilu Facebook Archidiecezja Łódzka.