Autor:
14. Festiwal Kultury Chrzescijańskiej - środa, czwartek, piątek

Już w środę o godz. 19.00 w Kościele Środowisk Twórczych przy ul Marii Skłodowskiej-Curie wystąpi kwartet akordeonowy "Harmonia" z Ukrainy. Utalentowani muzycy są absolwentami Donieckiej i Lwowskiej Akademii Muzycznej.

W czwartek - dwa wydarzenia. O godzinie 16 - tej w Teatrze Powszechnym przy ul. Legionów, spektakl "Franciszek, sen everymana". To przedstawienie przygotowane przez Wrocławski Teatr Lalek. Początek o godz. 16.00

Wieczorem zmiana nastroju. Koncert z okazji Święta Niepodległości. Z recitalem, o godz. 19.00, w Kościele Środowisk Twórczych wystąpi wybitny pianista - Paweł Kowalski.

W piątek gościem Festiwalu będzie Schola Gregoriana Pragensis - zespół, który należy do najsławniejszych interpretatorów średniowiecznej muzyki. koncert w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul Łąkowej o godz. 20.00.