Autor: Wydział Duszpasterstwa Archidiecezji Łódzkiej
I Niedziela Adwentu - 3 XII 2023

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 3 grudnia 2023 r.

1. Duszpasterstwo Kobiet AŁ zaprasza kobiety do ogólnopolskiej modlitwy w intencji kobiet, która odbędzie się w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP (8 grudnia) w kilku parafiach naszej archidiecezji:
    • Łódź: Kościół Podwyższenia Świętego Krzyża (ul. Sienkiewicza 38), godz. 18.00,
    • Tomaszów Mazowiecki: Sanktuarium Św. Antoniego Padewskiego, godz. 18.00,
    • Pabianice: Sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbego, godz. 18.00,
    • Aleksandrów Łódzki: Kościół św. Archaniołów Rafała, Michała i Gabriela, godz. 18.00,
    • Wolbórz: Kościół św. Mikołaja Biskupa, godz. 18.00,
    • Zgierz: Kościół św. Katarzyny Aleksandrowskiej, godz. 17.30.
  1. Duszpasterstwo Akademickie „Piątka” zaprasza na adwentowe rekolekcje akademickie, które rozpoczną się w II Niedziele Adwentu (10 grudnia) Mszą św. o godz. 19.00 w łódzkiej archikatedrze i potrwają do środy. Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Niedzielski.
  2. Rekolekcje adwentowe dla Łodzi prowadzone przez kard. Grzegorza Rysia odbędą się w archikatedrze od 17 do 19 grudnia: niedziela – Msza św. z homilią, godz. 19.00, poniedziałek i wtorek – Msza św. z homilią i konferencją, godz. 18.00.