Autor: Wydział Duszpasterski
Niedziela Palmowa - 2 IV 2023

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 2 kwietnia 2023 r.

1. Grupa pantomimy Iuventus Dei oraz Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zapraszają na Misterium Męki Pańskiej „Dla rozbitych”, które odbędzie się w auli Zespołu Szkół Salezjańskich w Łodzi w Niedzielę Palmową (2 kwietnia) o godz. 15.00.
  2. Rekolekcje Wielkopostne dla Łodzi w kościele oo. Jezuitów prowadzone przez abp. Grzegorza Rysia rozpoczną się w Wielki Poniedziałek 3 kwietnia i potrwają do Wielkiej Środy. O godz. 18.00 celebrowana będzie Msza św., po której nastąpi konferencja.
  3. Chór Duszpasterstwa Akademickiego „Piątka” zaprasza na wielkopostny koncert pieśni pasyjnych, który odbędzie się w Niedzielę Palmową (2 kwietnia) o godz. 20.00 w bazylice archikatedralnej. W ramach koncertu będziemy zagłębiać się w tajemnicę krzyża i zbawienia, wczytując się w tym roku w tekst Stabat Mater Dolorosa.