Autor: Archidiecezja Łódzka
Wyświetleń: 932
Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa | wrześniowe spotkanie
Udostępnij

O Jezusowej wizji czasu mówił w swoich rozważaniach do Słowa Bożego Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś. Metropolita Łódzki był gościem Uwielbieniowej Łodzi Ratunkowej, która odbyła się po wakacyjnej przerwie w kościele Ojców Jezuitów w Łodzi.

Uwielbieniowa Łódź Ratunkowa to spotkanie modlitewne dla ludzi młodych. Organizowane jest raz w miesiącu i odbywa się w Sanktuarium Najświętszego Imienia Jezus przy ulicy Sienkiewicza w Łodzi. Spotkanie ma charakter modlitewny i uwielbieniowy. Jak piszą sami organizatorzy tych spotkań to  „wieczór pełen radości i uwielbienia, w czasie którego śpiewamy przy profesjonalnie granej na żywo muzyce zespołu Mocni w Duchu, modlimy się flagą, ruchem, gestem, tańcem i adoracją.”

Takie spotkania dla młodych odbywają się raz w miesiącu i często zapraszany jest Gość Specjalny. Po wakacyjnej przerwie tym gościem był Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś. W swoim słowie Metropolita Łódzki wyjaśniał jak wygląda postrzeganie czasu przez Boga. „Bóg nie przyśpiesza swojego przyjścia, tylko czeka, aż się wypełni liczba męczenników. Bóg ma czas”- mówił duchowny.

Po nauce Księdza Arcybiskup młodzi modlili się przed Najświętszym Sakramentem.

Udostępnij