Autor: Wydział Duszpasterstwa Archidiecezji Łódzkiej
Ekumeniczna Szkoła Biblijna #2 już od października w Łodzi

Zarząd Ekumenicznej Szkoły Biblijnej w Łodzi informuje o rekrutacji na nowy rok nauki. Celem Szkoły jest przede wszystkim pogłębienie życia chrześcijańskiego w świetle żywego Słowa Bożego.

Wykładowcy szkoły należą do różnych Kościołów chrześcijańskich. Drugi cykl wykładów będzie poświęcony osobie Jezusa Chrystusa w kontekście historycznym, kulturowym i społecznym. Wykłady będą się odbywać w jedną sobotę miesiąca od października 2021 r. do czerwca 2022 r.

Zapisy odbywają się w sekretariacie Ekumenicznej Szkoły Biblijnej przy Wydziale Duszpasterstwa Kurii Archidiecezji Łódzkiej w Łodzi (ul. ks. Skorupki 3). Jeśli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli wykłady będą realizowane stacjonarnie. Więcej informacji na stronie internetowej: www.ekumenicznaszkolabiblijna.pl.