Autor: ks. Paweł Kłys
Wyświetleń: 2752
Jerycho modlitewne od 1-8 września br. w parafii pw. M.B.Fatimskiej w Łodzi

W dniach od 1 do 8 września w parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Łodzi będzie trwać modlitwa w intencji ewangelizacyjnych dzieł naszej archidiecezji. Przyjmie ona formę 24-godzinnej adoracji przez cały tydzień, zwanej Jerychem modlitewnym – nazwa odwołuje się do wydarzenia w Starym Testamencie, gdy kamienne mury Jerycha runęły po tygodniu na skutek trąb wojsk pod wodzą Jozuego.

- Jerycho to jest trwająca siedem dni i siedem nocy nieustanna modlitwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. – tłumaczy abp Grzegorz Ryś. Zorganizujemy tę modlitwę w kilku miejscach naszej Archidiecezji. – dodaje.

Zapraszamy do podjęcia czuwania i włączenia się w to wydarzenie wszystkie wspólnoty, grupy, ruchy i stowarzyszenia naszego miasta. Intencją jest ożywienie wiary, skruszenie każdej naszej zatwardziałości serca.

- Jeśli jesteście liderami jakiejś wspólnoty,  grupy modlitewnej  czy jakiejkolwiek rzeczywistości eklezjalnej od róż różańcowych po najbardziej charyzmatyczne wspólnoty ewangelizacyjne – dla każdego jest miejsce w tej modlitwie.  Serdecznie zapraszam was do włączenia się we wspólną modlitwę, w Jerycho modlitewne. – zaprasza łódzki pasterz.

Chętne wspólnoty prosimy o kontakt - 507 07 04 63 / [email protected] Grafik terminów do podjęcia czuwania można śledzić na stronie http://www.jerycholodz.pl/