Matka Boża Piotrkowska - kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium Maryjnym  - #5

Już w najbliższą niedzielę – 6 czerwca br. o godz. 19:00 podczas dorocznego odpustu ku czci Matki Bożej Piotrkowskiej w Piotrkowie Trybunalskim ksiądz arcybiskup Grzegorz Ryś – metropolita łódzki - ustanowi w kościele rektoralnym oo. Bernardynów Sanktuarium Matki Bożej Piotrkowskiej. Z tej okazji w krótkich filmikach prezentujemy historię obrazu, klasztoru i świątyni oraz działalność duszpasterską oo. Bernardynów.

W ostatnim odcinku serii opowiadającej o Sanktuarium Matki Bożej Piotrkowskiej – kustosz sanktuarium wyjaśni znaczenie Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwa nieustannie w tej piotrkowskiej świątyni.