Licealna Arena Młodych 2019

- Najpiękniejsze w tym dzisiejszym spotkaniu było dla mnie to przejście przez serce Jezusa i możliwość stanięcia w całym tym pośpiechu życia i zastanowienia się, co w nim – w tym życiu -  jest takie najważniejsze. – mówi ze wzruszeniem Martyna Ogrodniczak - uczestniczka Areny Młodych dla licealistów.

zobacz także: Pismo Święte wwiezione na Arenę Młodych przez Martę

- Najbardziej poruszyło mnie kazanie księdza arcybiskupa i dla mnie to była najfajniejsza rzecz, której tu doświadczyłem tutaj. Zabiorę z tej Areny bliskość z Bogiem i mam nadzieję, że też bliższe relacje z innymi ludźmi. –  mówi Kamil Wróbel.

- Zaskoczyła mnie bardzo duża ilość młodzieży, która przybyła tutaj - chociaż maja dziś wolne -  a także słowa biskupa Rysia, który mówił o tym, że Bóg nas kocha, i o tym musimy pamiętać! – podkreślił  Jakub Florczak.

W dalszej części spotkania miała miejsc miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie której młodzież mogła skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania oraz uczestniczyć w modlitwie wstawienniczej.