Mieszkańcy Ogniska Miłości w Olszy o swoim powołaniu

Jedni mieszkają w Ognisku od 19 lat, a inni zaledwie od pół roku. Ale wszystkich łączy jedno, pragnienie mieszkania z Jezusem pod jednym dachem oraz uświęcanie swojego życia poprzez modlitwę i pracę w duchu Marty Robin.

zobacz także: Ognisko Miłości w Olszy – strona www

Wspólnota 6 osób świeckich, którym posługuje kapłan - będący ich Ojcem mieszka od niespełna 25 lat w Olszy k. Rogowa prowadzi dom rekolekcyjny, w którym każdy jest mile widziany.