Czym jest Ognisko Miłości? – odpowiada ks. Sławomir Sosnowski

Dokładnie 25 lat temu na terenie Archidiecezji Łódzkiej została powołana do istnienia wspólnota Ognisko Miłości, której Ojcem został wykładowca Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi – ks. Dr Sławomir Sosnowski.

zobacz także: Ognisko Miłości w Olszy - strona www

Pierwszy czas dla Ogniska nie był łatwy. Poszukiwanie swojego miejsca trochę trwało, ale pomimo trudności, dziś wspólnota licząca 7 członków prowadzi dom rekolekcyjny w Olszy k. Rogowa, i w ten sposób realizuje charyzmat francuskiej mistyczki Marty Robin.