Zaproszenie na 30-lecie sakry biskupiej księdza biskupa Adama Lepy

Zaproszenie Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego
na Mszę  świętą z racji 30-lecia sakry biskupiej
Księdza Biskupa Adama Lepy

Dnia 2 stycznia 2018 roku Ksiądz Biskup Adam Lepa będzie obchodził Jubileusz 30-lecia przyjęcia sakry biskupiej. Z tej racji jak najserdeczniej zapraszam kapłanów, osoby życia konsekrowanego, kleryków i wiernych świec05kich do udziału we Mszy świętej, którą Dostojny Jubilat będzie sprawował w niedzielę 7 stycznia br. o godz. 1230 w bazylice archikatedralnej w Łodzi.

W czasie tej Eucharystii składać będziemy Bogu serdeczne podziękowanie za łaski Ducha Świętego, jakimi ubogacił Księdza Biskupa Adama, obdarzając Go pełnią Kapłaństwa i wprowadzając do Kolegium Następców Apostołów, a także za wszelkie dobro, które stało się udziałem Kościoła Łódzkiego, dzięki Jego gorliwej posłudze pasterskiej. Zachęcam też wszystkich wiernych archidiecezji łódzkiej do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Jubilata, aby Jezus Chrystus – Jedyny i Najwyższy Kapłan – pozwolił Mu radować się obfitymi owocami Jego biskupiej misji dla dobra całego Kościoła.

+ Grzegorz Ryś
Arcybiskup Metropolita Łódzki