Autor: Wydział Duszpasterstwa Archidiecezji Łódzkiej
Wyświetleń: 729
VI Niedziela Zwykła - 11 II 2024
Udostępnij

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 11 lutego 2024 r.

  1. Archidiecezjalny Ośrodek Katechumenalny zaprasza na kolejną edycję kursu przedmałżeńskiego, który rozpocznie się 26 lutego i obejmie 15 spotkań on-line oraz stacjonarny dzień skupienia. Informacje i zapisy na stronie https://domalzenstwa.pl/
  2. Wzorem lat ubiegłych, zachęcamy do pielgrzymowania do Wielkopostnych Kościołów Stacyjnych. Każdego dnia, od środy popielcowej, Księża Biskupi będą odprawiali Msze św. w różnych kościołach naszego miasta. Plan znajdziemy na stronie internetowej archidiecezji.
  3. Duszpasterstwo „Manufaktura Serc” prowadzone przez Siostry Honoratki, a także Ojcowie Redemptoryści oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zapraszają na wieczorne Drogi Krzyżowe ulicami miasta - Łodzi pod nazwą: „7 days (road) – 7 dni stworzenia”. Od 14 lutego w każdą środę Wielkiego Postu będziemy rozważać 7 dni stworzenia świata. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej Duszpasterstwa „Manufaktura Serc”.
  4. Wielki Post to czas wyjścia na pustynię, aby odnaleźć źródło życia. Zapraszamy na spotkanie ze Słowem Bożym, w kluczu lectio divina, które odbędzie się 23 marca (sobota) w godz. 9.00-17.00 w par. pw. MB Wspomożenia Wiernych w Łodzi (ul. Wodna 34). Wprowadzenie do modlitwy Słowem poprowadzi ks. Marcin Pietrzyk, a Eucharystii przewodniczył będzie kard. Grzegorz Ryś. Zgłoszenie uczestnictwa należy kierować do Agnieszki i dn. Sebastiana Piątkowskich – 668 276 517 lub [email protected].
Udostępnij