Archidiecezja Łódzka
Nabór do ewangelizacyjnego zespołu | Dołącz Jezus czeka na twój talent
15:26 | 10.10.2018 | Wyświetleń: 1552

Nabór do nowo powstającego zespołu ewangelizacyjnego. Zaproszenie skierowane jest dla każdego kto pragnie śpiewać i grać na instrumentach. 

Ewangelizacyjny zespół , który mamy nadzieję że  już wkrótce powstanie, planuje działania mające na celu ewangelizację i rozwój artystyczny i duchowy członków zespołu.  W czasie posługi muzycznej wokalistom będzie towarzyszył zespół instrumentalny. Prace nad repertuarem będą trwały w weekendy (sobota)  intensywnie, ale zwykle raz w miesiącu. Pragniemy posługiwać na charyzmatycznych spotkaniach ewangelizacyjnych angażować się w działalność  koncertowo -ewangelizacyjną oraz brać udział  w inicjatywach lokalnych a także w koncertach ewangelizacyjnych. Zależy nam na wypracowaniu dobrego poziomu muzycznego, dbałości o jakość aranżacji i wykonań. Czy to się nam uda? Cóż, wynik będzie sumą, a może nawet iloczynem talentów i pracy poszczególnych członków zespołu.

KOGO SZUKAMY?

  • lubiących śpiewać kobiet i mężczyzn(!), którzy „nie boją się” mikrofonu, dyrygentów którzy poprowadzą zespół ewangelizacyjny.
  • osób młodych i dorosłych  (minimalny wiek: 16 lat), którym bliskie są wartości chrześcijańskie i związana z nimi muzyka chrześcijańska
  • ludzi z pasją, otwartych na nowe, muzyczne doświadczenia, lubiących pracę w zespole, gotowych do zaangażowania się w próby i działalność artystyczną zespołu ewangelizacyjnego.
    • instrumentalistów – każdego kto potrafi grać na instrumentach.

JAK SIĘ PRZYŁĄCZYĆ?

I etap: DAJ SIĘ POZNAĆ – napisz kilka słów o sobie na maila przystanduchowa@poczta.fm (np.czym się zajmujesz, czy/jakie masz doświadczenia wokalne, lub zadzwoń pod numer 535-585-772 i opowiedz o tym.

Jeżeli nie posiadasz żadnych doświadczeń muzycznych i wokalnych to zaproszenie jest również skierowane dla CIEBIE pozwól Jezusowi aby wydobywał z Ciebie talenty i nimi się posługiwał.

II etap: DAJ SIĘ USŁYSZEĆ – po nawiązaniu kontaktu mailowego lub telefonicznego umówimy się z Tobą na spotkanie, aby Cię posłuchać w dowolnie wybranym utworze (przygotuj jedną piosenkę; jeżeli chcesz wykonać ją z akompaniamentem, przynieś nuty/akordy). Na Twoje zgłoszenie czekamy do NON STOP
JEŚLI KOCHASZ ŚPIEWAĆ, WIESZ O CZYM I DLA KOGO NAPRAWDĘ BĘDZIESZ TO ROBIĆ NIE CZEKAJ! PISZ, DZWOŃ… I ŚPIEWAJ Z NAMI!

GDZIE I KIEDY?

Próby całego zespołu pragniemy rozpocząć w listopadzie.

Miejsce:  Sanktuarium Świętości  Życia w Łodzi ul. Łagiewnicka 197/201.

Jezus czeka na twój talent – Nie zwlekaj i dołącz do nowego zespołu!