Autor: oo. Jezuici / ks. Krzysztof Ołdakowski
Koncert Wielkanocny u oo. Jezuitów

Do 19 maja będziemy przeżywać Okres Wielkanocny, który jest wielkim chrześcijańskim karnawałem. Trzeba przyznać, że w tym okresie niewiele dzieje się w naszych kościołach. O ile Wielki Post obfituje w nabożeństwa i praktyki pokutne, takie jak droga krzyżowa, misteria pasyjne, różne formy rekolekcji i postów, to okres liturgiczny poświęcony zmartwychwstaniu pozostaje dość pusty. Pragniemy wypełnić tę lukę, dlatego zapraszamy na koncert ku czci Zmartwychwstania Pańskiego, w niedzielę 21 kwietnia o godz. 15.30 do Sanktuarium Najświętszego Imienia Jezus w Łodzi. Wielkiego impulsu do radości wielkanocnej udzielą nam najpierw przedszkolaki, potem nasze zespoły "Mocni w Duchu", "Ocaleni" i "Zwiastowanie".