Autor: Archidiecezja Łódzka
Koncerty u św. Antoniego

Serdecznie zapraszamy na cykl koncertów w parafii św. Antoniego Padewskiego w Łodzi (ul. Św. Antoniego 4). Parafia św. Antoniego obchodzi w tym roku Jubileusz 100-lecia swojego istnienia.

W tym sezonie wykonawcami kolejnych koncertów będą nauczyciele i uczniowie Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Łódzkiej. Studium – w obecnej formie swojej działalności – będzie obchodzić w listopadzie 10-lecie swojego istnienia. W ramach Studium działa Studium Organistowskie oraz Kurs Chorału Gregoriańskiego. Do tej pory dyplomy ukończenia nauki otrzymało 31 osób.

Najbliższy koncert odbędzie się w niedzielę 26 maja o g. 19.45. Bezpośrednio przed koncertem jest możliwość uczestnictwa w Mszy świętej o godz. 19.00. Wykonawcami będą dyplomanci: Weronika Krzanowska, Dariusz Szankin i Jan Surma.