Autor: Paulina Szwajkowska
Wyświetleń: 647
„Podróż przez księgi” - dwuletni kurs biblijny
Udostępnij
„Podróż przez księgi” to dwuletni kurs biblijny w trakcie, którego przez 11 spotkań każdego roku spotykamy się, by zgłębić Słowo. Nasi mówcy to niesamowici ludzie Słowa, którzy zgłębiają je od dawna, a ich wiara jest głęboko zakorzeniona w tym co głosi Pismo Święte.
W trakcie pierwszej edycji gościliśmy już Kardynała Grzegorza Rysia, Ojca Tomasza Nowaka, siostrę Judytę Pudełko oraz kilku innych wspaniałych mówców.
Każdy z prelegentów przeprowadza nas przez inne księgi, dzięki czemu przez cały kurs poznamy cały Stary i Nowy Testament.
Każde nasze spotkanie jest przepełnione modlitwą uwielbienia, która wprowadza nas w atmosferę Słowa Bożego, nastawia nasze serca na to, co chce Ono do nas dzisiaj powiedzieć.
To nie tylko podróż po księgach Biblii, ale to odkrywanie pulsującej życiem mądrości, która przemawia do naszych serc. To nie tylko sucha teoria, ale interaktywne spotkania z ludźmi wiary, których serca płoną dla Słowa Bożego.
Jeżeli jesteś ciekaw jak Jezus rozumiał Stary Testament, jak widział plan Zbawienia lub jaka jest Jego wizja Królestwa Niebieskiego to wydarzenie jest dla Ciebie!
Stań się człowiekiem Słowa i dołącz do tej niesamowitej podróży!
Zapisy przez stronę internetową: kursbiblijny.info
Więcej informacji znajdziesz na social media kursu:
Udostępnij