Autor: SZKOŁA BIBLIJNA ONLINE
Wyświetleń: 400
SZKOŁA BIBLIJNA ONLINE - już 24 lutego!
Udostępnij

SZKOŁA BIBLIJNA ONLINE - jest to inicjatywa formacyjna stworzona przez Fundację Edukacji i Dialogu, adresowana do osób pragnących lepiej poznać Biblię, pogłębić swoją wiarę oraz zrozumieć Kościół i służbę w nim. I edycja Szkoły spotkała się z dużym zainteresowaniem, wzięło w niej udział ok. 450 osób.

Fundacja Edukacji i Dialogu im. ks. dr. Petera Hockena jest organizacją powstałą w 2015 roku, działającą przy patronacie Krakowskiej Prowincji Franciszkanów. Misją fundacji jest prowadzenie chrześcijańskiej edukacji i formacji dorosłych. W myśl nauczania Soboru Watykańskiego II, fundacja koncentruje się̨ na pogłębianiu biblijno-teologicznych podstaw wiary, promowaniu dialogu oraz zaangażowaniu wierzących w pracę na rzecz odnowy Kościoła, kultury i społeczeństwa.

W poniższym linku można zapoznać się z projektem i świadectwami dotychczasowych uczestników:

https://fed.ngo/szkola 


  • Bieżące aktualności i informacje można znaleźć na naszym profilu Facebook.
  • Dla wspólnot i grup parafialnych udostępniamy również prezentację.

Okres Wielkiego Postu jest dla nas czasem nawrócenia i odnowy naszej więzi z Bogiem. Pomocny w tym procesie może być udział w Szkole Biblijnej Online, która startuje już 24 lutego. 
Szkoła Biblijna Online została stworzona dla osób, które chcą lepiej rozumieć Biblię, pogłębić wiarę oraz odkryć Kościół jako swój dom. Szkoła trwa 8 miesięcy. Umożliwia pogłębienie wiedzy biblijno-teologicznej w systematyczny i bardzo przystępny sposób. Forma online sprawia, że ze Szkoły może korzystać każdy, dostosowując ją do swoich obowiązków i trybu życia.
Organizatorem Szkoły jest Fundacja Edukacji i Dialogu im. ks. dr. Petera Hockena, działająca przy patronacie Krakowskiej Prowincji Franciszkanów.
Udostępnij