Autor: Kuria Metropolitalna Łódzka
Zmarł śp. ks. inf. Józef Fijałkowski

Dnia 28 stycznia 2024 roku zmarł opatrzony świętymi sakramentami w 86 roku życia i 63 roku kapłaństwa śp. ksiądz infułat Józef FIJAŁKOWSKI. Były proboszcz parafii pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Łodzi dziekan dekanatu Łódź Chojny przewodniczący Wydziału Katechetycznego Kurii Kanonik Kapituły Archikatedralnej Łódzkiej.

Msza święta w intencji Zmarłego Księdza Infułata zostanie odprawiona w kościele parafialnym pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Łodzi, w środę 31 stycznia o godz. 19:30.

Pogrzeb rozpocznie się Mszą świętą odprawioną także w kościele parafialnym pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Łodzi, w czwartek 1 lutego o godz. 11:00, po niej nastąpi odprowadzenie Ciała śp. Księdza Infułata do krypty kanoników na Cmentarz Starym przy ul. Ogrodowej w Łodzi.

Kuria Metropolitalna Łódzka