Autor: Ks. Adrian Anielak
Wyświetleń: 632
Wyjątkowa podróż kandydatów na ministrantów z parafii św. Faustyny Kowalskiej do Zoo Safari Borysew 
Udostępnij
W ciepły wrześniowy dzień, 4 września 2023 roku, kandydaci na ministrantów z parafii św. Faustyny Kowalskiej w Łasku mieli okazję przeżyć niezwykłą przygodę. W towarzystwie swojego opiekuna, księdza Adriana Anielaka, wyruszyli w fascynującą podróż do Zoo Safari Borysew, aby odkryć uroki dzikiej i fascynującej przyrody i spędzić niezapomniany dzień. Zoo Safari Borysew, położone niedaleko Poddębic, to miejsce pełne egzotycznych zwierząt i niezwykłych atrakcji. Kandydaci na ministrantów zobaczyli białe lwy z majestatycznymi futrami - to prawdziwy znak rzadkości i unikalności. Tygrysy bengalskie zachwycały swoją graficznością i siłą. To spotkanie dostarczyło niezapomnianych emocji i pokazało piękno i różnorodność przyrody.
Po zwiedzeniu ogrodu zoologicznego, nadszedł czas na zabawę i relaks w figlarni. Kandydaci na ministrantów wspólne skakali na trampolinach, zjeżdżali i korzystali z wielu innych licznych atrakcji. To była kolejna okazja do wzmacniania więzi i integrowania się w grupie, co jest ważnym elementem formacji ministrantów.
Jednym z najbardziej inspirujących momentów tego dnia było spotkanie z właścicielem Zoo Safari Borysew, Panem Andrzejem Pabichem. Pan Pabich opowiedział młodzieży o swojej pasji do zwierząt.
Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia, grupa udała się do urokliwego miasteczka Poddębic, gdzie czekała na nich pyszna pizza. To był czas na dzielenie się wrażeniami z wyjazdu, relaks i rozmowy.
Ksiądz Adrian podkreślił, jak ważne jest, aby młodzi ludzie mieli okazję do takich doświadczeń, które kształtują ich ducha i umacniają wspólnotę. Wyjazd kandydatów na ministrantów do Zoo Safari Borysew był nie tylko wyjątkową okazją do spotkania na łonie natury, ale także do nauki i budowania więzi. To doświadczenie na pewno pozostawi niezapomniane wspomnienia w sercach młodych ludzi i pomoże im lepiej zrozumieć piękno stworzenia.
Udostępnij