Autor: ks. Łukasz Glapiński
Zaproszenie na kurs ewangelizacyjny Nowe Życie
Szkoła Nowej Ewangelizacji im. Wandy Malczewskiej w Łodzi organizuje kurs ewangelizacyjny „Nowe Życie”.
Jest to pierwszy z kursów proponowanych przez międzynarodowy projekt pastoralny Szkół Ewangelizacji św. Andrzeja z Meksyku. Celem kursu jest zapewnienie uczestnikom możliwości wysłuchania kerygmatycznego przesłania o Jezusie Zbawicielu, doprowadzenie ich do osobistego spotkania z Nim i przyjęcie daru Ducha Świętego podczas świętowania wigilii Zesłania Ducha Świętego.

Kurs odbędzie się w Domu Ruchu Światło - Życie przy parafii NMP Królowej Polski w Łodzi w dniach 26-28 maja. Wszelkie niezbędne informacje nt. kursu można uzyskać od ks. Łukasz Glapińskiego (nr tel. na plakacie). Zapisy odbywają się poprzez podany poniżej link lub przez kod QR z plakatu.