Autor: Centrum Służby Rodzinie
Wyświetleń: 326
XXIV Łódzkie Dni Rodziny
Udostępnij

W tym roku, po kilkuletniej przerwie, Centrum Służby Rodzinie w Łodzi reaktywuje Łódzkie Dni Rodziny. Reaktywacja choć skromna, daje wiele możliwości świętowania i zastanawiania się nad wartością rodziny dzisiaj.

Pierwszym punktem jest jubileusz 25-lecia istnienia Centrum Służby Rodzinie, który uroczyście będzie obchodzony 29 maja. Na rozpoczęcie uroczystości, o 11:30 mszę świętą będzie sprawował Arcybiskup Metropolita Łódzki Grzegorz Ryś. Po eucharystii świętowanie oraz wieczorny koncert uwielbienia o godzinie 18:30 w siedzibie CSR.

Drugim ważnym punktem jest konferencja „Wyzwania we wspieraniu współczesnego rodzicielstwa”, która odbędzie się w środę 31 maja w godzinach 10:00-14:00 w siedzibie CSR. Spotkanie dedykowane jest specjalistom wszelkich dziedzin związanych pracą z rodziną i dla rodziny.

Trzecim, bardzo miłym dla oka punktem programu jest wernisaż fotografii Yulii Lysy „Łódź, dziękuję za przyjaźń”. Nasze miasto widziane oczami imigrantki z Ukrainy nabiera w jej fotografiach szczególnego kolorytu i wdzięku. Warto odwiedzić Centrum Służby Rodzinie na otwarcie wernisażu we czwartek 1 czerwca o godzinie 18:00.

Na koniec atrakcje niedzielne 4 czerwca: o 9:00 rodzinny rajd rowerowy szlakami łódzkich parków (start i koniec na parkingu Centrum Służby Rodzinie, trasa wiedzie ścieżkami rowerowymi miasta oraz łódzkimi parkami), o 12:00 msza święta w parafii Przemienienia Pańskiego (róg Rzgowskiej i Broniewskiego) oraz o godz. 13:30 piknik rodzinny w ogrodach CSR.

Warto więc włączyć się w którąś z tegorocznych propozycji i wziąć udział w przygotowanych atrakcjach. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij