Autor: Kuria Metropolitalna Łódzka
Zmarł śp. ks. prał. Józef Masłowski

W dniu 7 kwietnia 2023 roku zmarł w 88 roku życia i 64 roku kapłaństwa opatrzony świętymi sakramentami śp. ksiądz prałat Józef Masłowski - były proboszcz parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łodzi i Kanonik honorowy Archikatedralnej Kapituły Łódzkiej

Msza święta w intencji śp. zmarłego Księdza Prałata zostanie odprawiona w kościele pod wezwaniem Świętego Wojciecha Biskupa Męczennika w Łodzi w piątek 14 kwietnia o godz. 19:30.

Pogrzeb rozpocznie się Mszą świętą w kościele pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Koninie (ul. Portowa 2) w sobotę 15 kwietnia o godzinie 13.00 i po niej nastąpi złożenie ciała śp. księdza prałata do grobu na cmentarzu komunalnym w Koninie (ul. Staromorzysławska 3P).

Kuria Metropolitalna Łódzka