Autor: Wydział Duszpasterstwa Archidiecezji Łódzkiej
Wyświetleń: 841
III Niedziela Wielkanocna - 23 IV 2023
Udostępnij

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 23 kwietnia 2023 r.

  1. Abp Grzegorz Ryś gorąco zaprasza do rozważania tajemnic zmartwychwstania Chrystusa podczas Ekumenicznej Drogi Światła, która odbędzie się w piątek 19 maja 2023 r. Rozpocznie się ona o godz. 19.00 w kościele Chrześcijan Baptystów (ul. Nawrot 27), przejdzie ulicą Nawrot do kościoła pw. Św. Ap. Piotra i Pawła (ul. Nawrot 104) i zakończy się tam wieczorem uwielbienia. Wszyscy proszeni są o zabranie ze sobą świec.
  2. Ruch Światło-Życie zaprasza do udziału w pieszej pielgrzymce do łódzkich Łagiewnik w intencji naszego miasta i regionu oraz osób uzależnionych. Pielgrzymka wyruszy z archikatedry 13 maja (sobota) o godz. 9.00 i zakończy się Mszą św. pod przewodnictwem abp. Grzegorza Rysia o godz. 13.00 w sanktuarium ojców franciszkanów.
  3. Ruch Światło-Życie zaprasza na:
  • Weekend Młodszych: uczniowie klas 7 i 8 – 5-7 maja w Porszewicach,
  • Weekend Młodych: uczniowie szkół średnich – 19-21 maja w Dąbrówce (k. Sulejowa). Zapisy i bliższe informacje na stronie internetowej i facebooku Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Łódzkiej.
  1. Archidiecezjalna pielgrzymka do Parzna, z racji rocznicy urodzin Sługi Bożej Wandy Malczewskiej, odbędzie się w niedzielę 14 maja. O godz. 12.00 rozpocznie się Msza św. pod przewodnictwem bp. Ireneusza Pękalskiego.
Udostępnij