Autor: Wspólnota Grekokatolicka w Łodzi
Zaproszenie na kiermasz świąteczny u Grekokatolików
Zapraszamy wszystkich 1 kwietnia o godz. 14:00 na koncert chóru parafialnego i kiermasz  słodycze i atrybutów religijnych. To też będzie dobra okazja, aby odwiedzić i zobaczyć na własne oczy kaplicę, na którą zbieramy przy ul. Sierakowski 3.
Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie, wiemy, jak bardzo wielu z Was wspiera zbiórkę w celu nabycia kaplicy dla naszej społeczności greckokatolickiej w Łodzi, za co jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni! Tym razem pragniemy zaprosić Was na koncert śpiewu liturgicznego oraz kiermasz ciast, który odbędzie się w tej właśnie kaplicy, o której tak bardzo marzymy. Będzie nam bardzo miło powitać Was w być może niedługo naszej świątyni, która zostanie udostępniona przez jej właścicieli do przeprowadzenia tych wydarzeń.
Czekamy na Was 1 kwietnia o godz. 14:00 w byłej kaplicy Kościoła Augsburskiego w Łodzi przy ul. Sierakowskiego 3 http://www.templum.com.pl/
Wspólnota Grekokatolicka w Łodzi