Autor: Wydział Duszpasterstwa Archidiecezji Łódzkiej
Rekolekcje wielkopostne dla kobiet

Duszpasterstwo Kobiet Archidiecezji Łódzkiej oraz parafia pw. Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Aleksandrowie Łódzkim serdecznie zaprasza kobiety (szczególnie: studentki, młode mamy oraz kobiety, które są na początku swojej pracy zawodowej) do uczestnictwa w rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się w dniach 23-24 marca br. w kościele pw. Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Aleksandrowie Łódzkim (ul. ul. Wojska Polskiego 3). Rekolekcje zatytułowane: Pomiędzy pasywnością a agresją. Abigail – asertywna mediatorka, poprowadzą s. Anna Maria Pudełko AP (apostolinka) i s. Judyta Pudełko PDDM (uczennica Boskiego Mistrza). Nauki rekolekcyjne będą wygłaszane podczas i po Mszy św. o godz. 18.00.