Autor: Paulina Dębiec
Wyświetleń: 331
Tomaszów Mazowiecki: zimowe półkolonie
Udostępnij

Tradycyjnie już, Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Tomaszowie Mazowieckim wraz z Fundacją "N.S.J Rodzina" zorganizowały niezapomniane półkolonie zimowe dla grupy 30 dzieci.

Nikt nie mógł narzekać na nudę! Milusińscy wybrali się na seans do kina, oglądając przy okazji bardzo ciekawą prezentację multimedialną traktującą o tematyce przyrodniczej. Dzięki gościnności Miejskiego Centrum Kultury mali parafianie uczestniczyli w zajęciach z gliny i ceramiki oraz w zajęciach muzyczno - ruchowych z zakresu capoeiry. Co więcej, swoją naturalną potrzebę ruchu dzieci zaspokoiły także podczas zajęć na basenie oraz w ramach Zumba Kids.

Podczas całodniowej wycieczki podopieczni nawiedzili kompleks dmuchańców Candy Park w Rzgowie. Ostatniego dnia zimowego wypoczynku tomaszowscy koloniści tworzyli zdrową pizzę, a także uczestniczyli w niezapomnianych zajęciach czytelniczo - plastycznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Oddziale dla Dzieci i Młodzieży.

Podczas półkolonii nie zabrakło również czasu na zabawy psycho - dydaktyczne, działania twórcze, śpiew, pląsy oraz codzienną, wspólną modlitwę! Zachwyt małych parafian, ich uśmiechy nie pozostawiają żadnych wątpliwości, iż na podobnej atrakcji spotkamy się już za rok!

Udostępnij
Galeria zdjęć