Autor: Duszpasterstwo Młodzieży
7_WORDS_ROAD - Zaproszenie na Drogi Krzyżowe ulicami miasta

Siostry Honoratki, KSM Archidiecezji Łódzkiej oraz inne Duszpasterstwa działające na terenie diecezji zapraszają na wieczorne Drogi Krzyżowe ulicami miasta, pod nazwą „7_WORDS_ROAD”.

Od 22.02.2023r. przez każdą środę Wielkiego Postu mamy okazję do wyjścia z domu, żeby doświadczyć drogi spotkania ze Słowem Jezusa. Spotykamy się o 19.30 w poszczególnych parafiach i kończymy przy Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki.

Tegoroczną inspiracją w przeżywaniu Wielkiego Postu jest dla nas siedem ostatnich słów Jezusa. Nabożeństwo Siedmiu Słów Jezusa jest znaną modlitwą z XII w., głównym celem jest trwanie z Jezusem podczas ostatnich godzin Jego życia.

Główną intencją modlitewną tegorocznych dróg krzyżowych jest otoczenie modlitwą osób chorujących na depresję i zagubionych w życiu.

Więcej szczegółów oraz informacji dotyczących tras można znaleźć na:  www.facebook.com/honoratki.powwww.facebook.com/ksmlodz

ZAPRASZAMY, WYRUSZ Z NAMI!