Trwa zbiórka - "Dar dla Nowonarodzonego" - Łódzki Orszak Trzech Króli już wyruszył!

Orszak Trzech Króli znów przejdzie ulicą Piotrkowską. W Uroczystość Objawienia Pańskiego o godz. 11.00 abp Grzegorz Ryś metropolita łódzki będzie sprawował Eucharystię w parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Łodzi. Po Mszy św. z Placu Wolności wyruszy ulicą Piotrkowską kolorowy korowód kolędników. Na zakończenie będzie czekał na nas finałowy koncert kolęd „Małej Armii Janosika”- 130. osobowej, największej kapeli góralskiej w Polsce.

Orszak związany jest z akcją charytatywną „Dar dla Nowonarodzonego”, jest to zbiórka funduszy dla dzieci z zespołem Downa z Łodzi i okolic oraz dotkniętych ubóstwem dzieci z Libanu. Dary można przekazywać już teraz za pomocą strony www.orszakwlodzi.pl (szczegóły na plakatach). 6 stycznia Trzej Królowie przekażą zebrane dary potrzebującym dzieciom.

Zbiórka na "Dar dla Nowonarodzonego" podczas Orszak Trzech Króli w Łodzi trwa! Zbieramy na 500 godzin logopedii dla dzieci z zespołem Downa i wsparcie 300 dzieci z Bejrutu w Libanie.
Pieniądze na "Dar dla Nowonarodzonego" przekazywać możemy na konto: 48 1240 1545 1111 0000 1165 5077 z dopiskiem "Dar dla Nowonarodzonego 2023"
Link do zbiórki: https://www.caritas.lodz.pl/zbiorki/dar-dla-nowonarodzonego

zobacz także: Łódzkie przygotowania do Orszaku Trzech Króli rozpoczęte!