Autor: Wydział Duszpasterstwa
Wyświetleń: 746
XXXII Niedziela Zwykła - 6 XI 2022
Udostępnij

Komunikaty Kurii Metropolitalnej Łódzkiej na niedzielę 6 listopada 2022 r.

1. VI Światowy Dzień Ubogich obchodzić będziemy w niedzielę 13 listopada. Włączyć się możemy w to dzieło wypełniając artykułami spożywczymi i chemicznymi „Tytki charytatywne”, które zostały dostarczone do wszystkich parafii naszej archidiecezji. Zebrane w ramach akcji artykuły pozostaną do dyspozycji parafii z przeznaczeniem dla ubogich.

2. Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych zaprasza w każdą drugą niedzielę miesiąca na spotkania, które odbywają się w par. św. ap. Piotra i Pawła w Łodzi (ul. Nawrot 104). W niedzielę 13 listopada rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.00 w górnym kościele.

3. Łódzkie zaduszki za Żołnierzy Wyklętych odbędą się w par. św. Urszuli Ledóchowskiej w Łodzi przy ul. Obywatelskiej 60 w niedzielę 13 listopada o godz. 17.30.

4. Msza św. w intencji zmarłych biskupów łódzkich oraz zmarłych członków Kapituły Katedralnej sprawowana będzie 9 listopada o godz. 12.00. w bazylice archikatedralnej.

5. W Święto Niepodległości (11 listopada) o godz. 10.00 w archikatedrze łódzkiej odprawiona zostanie Msza św. pod przewodnictwem ks. abp. Grzegorza Rysia w intencji Ojczyzny.

6. W ramach obchodów VI Światowego Dnia Ubogich abp Grzegorz Ryś celebrował będzie Mszę św. w archikatedrze łódzkiej 13 listopada o godz. 12.30.

Udostępnij