Autor: ks. Mateusz Wójtowicz
Wyświetleń: 328
Kurs Nowe Życie w parafii św. Kazimierza w Łodzi
Udostępnij

Łódzka Szkoła Nowej Ewangelizacji  im. Wandy Malczewskiej oraz Parafia Świętego Kazimierza w Łodzi przy ul. Niciarnianej 7 zaprasza na  Kurs Nowe Życie. 

Kurs to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem. To wspaniałe trzy dni bliskości z Jezusem, pogłębiania z Nim relacji oraz doświadczania Jego miłości. Kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II do pogłębiania wiary. Zawiera żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny.

Kurs Nowe Życie adresowany jest do osób, które zarówno chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, którzy nie wierzą, że jest to możliwe. W kursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

Cena (80 zł) obejmuje posiłki oraz materiały potrzebne do zrealizowania kursu.

Jeśli koszty są dla Ciebie problemem i uniemożliwiają uczestnictwo w kursie – skontaktuj się z nami pod nr tel.  511-043-724

Dla kogo:
Kurs skierowany jest do wszystkich osób pragnących żywej relacji z Bogiem. Zarówno dla tych, którzy Boga dotąd nie poznali, jak i tych, którzy chcą odnowić swoja wiarę. Kurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Cel:
Poznanie Boga i uznanie go swoim Ojcem, spotkanie z Jezusem, który jest źródłem Życia i Miłości, doświadczenie mocy Ducha Świętego dla owocnego życia.

Informacje:
Recepcja rozpocznie pracę w piątek 
25.11.2022 o godzinie 17.00; zakończenie kursu w niedzielę 27.11.2022 około godziny 14.00.

Zabierz ze sobą serce otwarte na Boga i ludzi. Przygotuj się na dobrze przeżyty czas – zapraszamy!

 

Udostępnij