Autor: Mocni w Duchu / fot. Marta Zgrajka
Msze święte z modlitwą o uzdrowienie – 21 i 29 sierpnia

Wyjątkowo w sierpniu zmieniony jest termin Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie, która odbywa się w Sanktuarium Najświętszego Imienia Jezus w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 60. Tym razem ojcowie jezuici i społeczność Mocnych w Duchu zapraszają 21.08 (niedziela) o g. 18.00 na Mszę, którą odprawia o. Jacek Olczyk SJ, a gościnnie towarzyszy mu Marcin Zieliński – ewangelizator, charyzmatyk i lider wspólnoty „Głos Pana" z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Skierniewicach; autor książek: „Między cierpieniem a uzdrowieniem”, „Rozpal wiarę, a będą działy się cuda", „77/ moc przebaczenia”.

Drugi termin Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie to tradycyjnie ostatni poniedziałek miesiąca – 29.08 o g. 19.00.

Jeśli nie możesz być osobiście na Mszy Świętej, to weź udział w modlitwie przez Internet i skorzystaj z transmisją on- line na kanale Mocni w Duchu Live na YouTube: https://www.youtube.com/c/MocniTV