Autor: Duszpasterstwo Rodzin
Łódzkie X Spotkanie Rodzin w łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem

W dniach 23 – 25 czerwca tego roku w Rzymie odbędzie się X Spotkanie Rodzin.

Życzeniem Ojca Świętego jest aby równolegle odbyły się także takie spotkania w diecezjach i parafiach. Dlatego ks. Arcybiskup Grzegorz Rys wraz z Duszpasterstwem Rodzin zapraszają rodziny do udziału:

23 czerwca w czwartek w Biegu Rodzinnym, który odbędzie się w Parku 3 Maja w Łodzi, o godz. 18 – dla rodziców z dziećmi i o godz. 19 spacer nordic walking dla dziadków z wnukami. Zapisy na adres mailowy: [email protected]. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale.

24 czerwca w piątek zapraszamy rodziny do swoich parafii na czuwanie modlitewne w intencji rodzin zakończone rodzinnym błogosławieństwem.

25 czerwca w sobotę zapraszamy do katedry na godz. 19.00 na mszę posłania. W łączności z Ojcem Świętym pod przewodnictwem księdza arcybiskupa Grzegorza Rysia zakończy się X Spotkanie Rodzin w naszej diecezji.