Autor: ks. Grzegorz Matynia
Orszak Trzech Króli w Łodzi rusza już w dzisiejszą niedzielę!
Orszak Trzech Króli w Łodzi rusza już w dzisiejszą niedzielę! Od czwartej niedzieli adwentu we wszystkich parafiach w Łodzi otrzymacie specjalną "Orszakową torbę" na dar dla Nowonarodzonego. Zbieramy dary dla ponad 2500 dzieci z łódzkich rodzin zastępczych i domów dziecka. Do torby możesz włożyć drobny sprzęt sportowy dla dzieciaków (piłki, wrotki, rolki, hulajnogi, stroje sportowe) lub zabawki edukacyjne i planszówki. Zbieramy tylko nowe produkty. Do 3 stycznia przynieś torbę wypełnioną darami do swojej parafii i złóż ją podobnie jak Mędrcy ze Wschodu przed szopką.
6 stycznia barwny korowód kolędników przejdzie znów ulicą Piotrkowską a Trzej Królowie przekażą Twój dar najbardziej potrzebującym dzieciom z naszego miasta. W czasie Orszaku kolędować będziemy razem z zespołem "Zakopower".
Przebieg akcji możesz śledzić na stronie: www.facebook.com/OrszakTrzechKroliLodz oraz: https://fb.me/e/2SumNCIov