Autor: ks. Leszek Skwarka
Wyświetleń: 558
Aleksandrów Łódzki: parafialne kolonie w Korbielowie

Od 1 do 10 sierpnia 2021r.odbyły się kolonie organizowane przez parafię św. Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim. Czterdziestu ośmiu uczestników wraz z opiekunami odpoczywało w malowniczej miejscowości Korbielów w Beskidzie Żywieckim.

Jak co roku program kolonii był niezwykle bogaty. Przygoda w Beskidach rozpoczęła się od wędrówki z przewodnikiem na Babią Górę. Byliśmy również m.in. w Wiśle, Gilowicach, Istebnej, Żywcu oraz na Górze Żar. Dodatkową atrakcją była możliwość korzystania z krytego basenu. Rozrywki dostarczała również grupa eventowa, organizując grę terenową z mapami oraz integracyjne zabawy sportowe.

Nieodłącznym elementem każdego dnia była codzienna modlitwa, spotkania formacyjne w grupach oraz pogodne wieczory. Uczestniczyliśmy również we mszach św. w parafii NMP Królowej Aniołów w Korbielowie.

Ubogaceni Słowem Bożym i możliwością spotkania Jezusa w drugim człowieku szczęśliwie powróciliśmy do swoich domów. Dziękujemy wszystkim, którzy modlili się o bezpieczeństwo tego wyjazdu.