Autor: Szymon Dębkowski
Wyświetleń: 1177
Jarmark Dominikański w Łodzi - 8 sierpnia

Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie Kamienica zaprasza na Jarmark Dominikański będący wspólnym przeżywaniem wspomnienia świętego Dominika. Jarmark odbędzie się w niedzielę 8 sierpnia w parafii Zesłania Ducha Świętego w Łodzi (przy Placu Wolności) i rozpocznie się o godzinie 10:00.
Na dziedzińcu kościoła (od ul. Piotrkowskiej) będą przygotowane liczne atrakcje oraz stoiska sprzedażowe z możliwością zakupu m.in. gadżetów przygotowanych przez młodych artystów, książek, słodkości i wielu innych.
Dochód z Jarmarku zostanie przekazany na potrzeby Fundacji Dom w Łodzi, zajmującej się prowadzeniem domu dziecka dla Dzieci z ciężkimi niepełnosprawnościami.

W czasie trwania Jarmarku w kościele będą odprawiane Msze o 10.00, 12.00, 13.15 i 18.00. Natomiast główne wydarzenia rozpoczną się Mszą świętą o godzinie 19.00 z oprawą scholi dominikańskiej i słowem o. Tomasza Nowaka OP. Następnie, około godziny 20.00, odbędzie się plenerowy koncert - Moniki Kowalczyk, a całe wydarzenie zakończymy wspólnym Wielbieniem.

Zapraszamy wszystkich: starszych, młodszych, rodziny z dziećmi. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie i tym samym będzie mógł włączyć się w pomoc podopiecznym Fundacji.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/530255211308928