Autor: ks. Mateusz Wójtowicz
Wyświetleń: 337
Wieczór uwielbienia w parafii Narodzeni NMP w Szczercowie

W niedziele 28 lutego odbył się  kolejny wieczór uwielbienia w parafii Narodzeni NMP w Szczercowie. Przeżyliśmy go w klimacie wielkiego Postu, pochylając się nad tajemnica naszej słabości,  ale w perspektywie Jezusowego krzyża. Adorując i uwielbiając Chrystusa obecnego w Eucharystii, jednocześnie prosiliśmy, by uzdrawiał On te przestrzenie w nas, które tego potrzebują, by je odnawiał, w swoim Duchu stwarzał na nowo... Nasz ufność wyraziliśmy poprzez wzięcie spod ołtarza małych, drewnianych krzyży - symbolu tych naszych życiowych, których nie chcemy dźwigać sami, ale tylko z Tym, który nas kocha najbardziej. Jednocześnie przyjęcie krzyża - dowodu szalonej miłości Boga i osobista modlitwa tuż przed Panem ukrytym pod postacią chleba była zgodą na te miłość bez granic, zgodą, która jak ufamy przyniesie owoce, w konkrecie życia i osobistego nawrócenia.

Comiesięczna modlitwa uwielbienia śpiewem, słowem i muzyką, gromadzi sporą grupę naszych parafian i gości w kościele oraz poprzez transmisje internetową.
Zapraszamy na kolejny wieczór uwielbienia podczas radości czasu Zmartwychwstania, w Niedziele Miłosierdzia Bożego 11 kwietnia 2021 o 18:00 do Szczercowa lub online na nasz kanał yt.